Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Hebei Wire Mesh & Filter Products Co.,Ltd

dobra jakość Brandt Shaker Screens na sprzedaż
Im Online Czat teraz

Hebei Wire Mesh & Filter Products Co.,Ltd

1
Hebei Wire Mesh & Filter Products Co.,Ltd

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Południowa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Na calym swiecie
marki : TIANDA
pc Export : 40% - 50%
Hebei Wire Mesh & Filter Products Co, Ltd jest jednym z profesjonalnych producent wytrząsarki łuparki w Chinach. Od momentu powstania w 1994 roku zaangażowała się w branży wiertniczej i zdobyła wiele doświadczeń w zakresie kontroli stałej. I dla ciebie informacje, nawiązaliśmy stabilne stosunki handlowe z wieloma bazami naftowymi, producentem i dystrybutorem shale shaker krajowych i zagranicznych.
Innowacje są kluczowym czynnikiem, który sprawi, że nasza firma stoi przed innymi firmami. W przeszłości ekran wytrząsarki zawsze był wykonany z tkaniny jednowarstwowej, co oznacza, że ​​żywotność ekranu jest bardzo krótka, a koszt wiercenia będzie bardzo wysoki. W oparciu o obce technologie, nasza firma wydała dwie zmiany projektowe, aby rozszerzyć ekonomiczną granicę działania drobnych ekranów: (1) gruby ekran podkładowy, który chroni ekran przed uszkodzeniami, przedłuża żywotność i zapewnia dodatkowe wsparcie dla duże obciążenie ciała stałego, (2) naprężona tkanina związana z ekranem.
Dzięki zaawansowanej technologii i wyposażeniu możemy zaprojektować ekran Cut Point bardzo dokładnie, aby spełnić wymagania klientów. Siatka druciana klasy MG zapewnia długą żywotność ekranu przy dużych obciążeniach, a siatka druciana TBC i XF zapewnia lepszą przewodność i dłuższy okres żywotności w stosunku do innych dostawców.
Dzięki za pomoc naszym cenionym pracownikom mamy teraz obszerną listę numerów głównych producentów, możemy produkować pełną linię zastępczych ekranów dla wszystkich wytrząsaczy łupków w branży wydobywczej ropy naftowej. Niezależnie od tego, czy wibrator jest liniowy, eliptyczny czy okrągły, możemy zapewnić wysokiej jakości ekrany.

Szczegóły kontaktu
Hebei Wire Mesh & Filter Products Co.,Ltd

Tel: 86-318-7565889

Faks: 86-318-7565896

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)