Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Hebei Wire Mesh & Filter Products Co.,Ltd Kontrola jakości

Im Online Czat teraz
QC profilu
Aby zapewnić Państwu wszystko co najlepsze - nasi klienci - zawsze jest najważniejsza motywacja wszystkich pracowników naszej firmy. Dlatego też kontrola jakości staje się pierwszym priorytetem, który należy brać pod uwagę i działać. Dobrze zaprojektowane przyrządy pomiarowe i urządzenia inspekcyjne są silnymi korzyściami dla zaspokojenia Państwa potrzeb.
Każda rama sitodruku jest wytwarzana z wykorzystaniem wysokiej jakości plastiku strukturalnego. Rozmiary wymiarów są zapewnione przy użyciu obrabianego sprzętu do spawania. Każda rama i perforowany panel są sprawdzane i sprawdzane
dla płaskości przed rozpoczęciem procesu produkcji ekranu.
Wszystkie ekrany wykonane są z wysokiej jakości siatki drucianej ze stali nierdzewnej. Każda rolka tkaniny siatkowej jest sprawdzana pod kątem zgodności z tolerancjami i wizualnie sprawdzana pod kątem tkankowania wad przed rozpoczęciem produkcji.

Najnowocześniejszy sprzęt do produkcji oraz rygorystyczny program zapewnienia jakości gwarantują, że dostarczane są wyłącznie najwyższej jakości ekrany.
Zawsze staramy się, aby spełnić wymagania naszych klientów i wierzymy, że nasza klienci gwarantują doskonałą satysfakcję.
Kontrola wysokiej jakości i standardowe testy nieniszczące będą w stanie zapewnić i zażądać od naszych klientów najściślejszego zapotrzebowania.

Certyfikaty
  • Hebei Wire Mesh & Filter Products Co.,Ltd
Szczegóły kontaktu
Hebei Wire Mesh & Filter Products Co.,Ltd

Tel: 86-318-7565889

Faks: 86-318-7565896

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)